Bağlan

Yetişkin sohbet odaları

Türk insanın, en büyük egoları arasında gelen sohbet alışkanlığı ve sıcak kanlılık sanırım tarihimizden söz edilirken öne çıkan temel unsurlar arasında sayılabilir. Bunun ne kadar pozitif yanları ve ne kadar negatif etkilerinin olduğunu saptamak ve kesin bir kanıya bağlamak doğru olmasa gerek. Bilinen tüm kesin bilgilerin doğruluklarının göreceli olduğu şu dünyada sohbet odaları acaba neye hizmet ediyor? Bu odaların sahiplerinin amacı acaba nedir? Gay sohbet denince aklımıza gelen o imtiyazlı ortam acaba ne kadar doğru?

Tüm bu soruların cevabını kolayca bulabilmemiz için bu ortamlara kendimizi hazırlamak ve çekingenlikten ödün vermeden ortamın içerisinde bulunmamız gerekir. Bilakis gay chat siteleri markasıyla yıllar yılı milyonlarca misafirine ev sahipliği yapan gabile sohbet sitesi bunun bariz bir örneğini oluşturur.

Yetişkin sohbet odaları” üzerine 6 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>